Nuna 159, 05-190 Nasielsk
510 130 601

Parafialny Odpust ku czci Błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki

Parafialny Odpust ku czci Błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki

Parafialny Odpust ku czci Błogosławionego

Ks. Jerzego Popiełuszki w Nunie

Suma odpustowa o godź. 18.00

W najbliższy czwartek parafialny odpust ku czci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. W tym dniu obchodzić będziemy także Dzień Eucharystyczny. Po każdej Mszy św. tego dnia odbywać się będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Różaniec tego dnia odmówimy po Mszy św. o 11.30. Kulminacyjnym momentem tego dnia będzie Msza święta odpustowa o godź. 18.00 pod przewodnictwem Ks. dr. Marcina Sadowskiego dyrektora Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej Płockiej. Sumę odpustową poprzedzi specjalny koncert w wykonaniu zespołu muzycznego Par. św. Benedykta z Płocka – Radziwia już o 17.15. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian i Gości a szczególnie młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *